10 let od úmrtí Paula Walkera krásná a velmi dojemná slova sdílené Meadow Walker a Vinem Dieselem.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Před deseti lety došlo k tragické události, která otřásla světem filmu – ztrátě populárního herce Paula Walkera, který zemřel ve věku 40 let při autonehodě. Včera si jeho rodina, přátelé a fanoušci připomněli toto smutné výročí.

Meadow, dcera Paula Walkera ve věku 25 let, a Vin Diesel ve věku 56 let se rozhodli sdílet své emotivní vzpomínky na zesnulého herce prostřednictvím sociálních sítí. Meadow sdílela dojemné video na svém instagramovém profilu s jednoduchým popiskem: „10 let bez tebe… Tvoje památka bude žít v nás navždy.“

Vin Diesel, blízký přítel z filmové série Rychle a zběsile, také vzpomínal na svého kolegu Paula Walkera. Jordan Brewster, která hrála manželku Walkera ve filmech, sdílela krátké videoklipy z jejich společného filmového i osobního života.


Vin Diesel napsal: „Po 10 letech… Vím, že tyto dny, kdy si na tebe vzpomenu, budou plné slz. Jak čas plyne, objevují se však také úsměvy. Mám přesvědčení, že až se znovu setkáme, naše bratrství bude ještě silnější než dříve. Chybíš mi.“ Tímto způsobem si Walkera připomněli ti, kteří s ním nejen sdíleli filmovou kariéru, ale také osobní přátelství.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené