test

11 Důvodů, proč byste měli mít doma vždy Alpu! Dokáže tyto neuvěřitelné věci!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Alpa je naprosto úžasné a používaly ji už naše babičky a to nejen léčbě nejrůznější nemocí. Dnes se společně podíváme na to, proč je rozhodně důležité mít Alpu doma. Tento skvělý pomocník vám totiž pomůže vyřešit hned 11 zásadních problémů! Pojďme se společně podívat na důvody, proč ji nikdy nespustit z ruky!

 

Recept proti bolesti zad a kloubů – Bolí vás svaly, klouby nebo snad záda? Tak pro vás máme perfektní recept. Až bude podzim, nasbírejte si co nejvíce kaštanů, abyste mohli udělat co nejvíce léčivého lektvaru. Stačí zalít 10 kaštanů Alpou, nechat 3 týdny louhovat a následně potírat na bolavá místa.

Bolesti břicha – Zní to možná maličko nechutně, ale Alpa se dá konzumovat a je skutečně dobrá proti bolestem břicha. Stačí dát alpu na lžičku s cukrem a věřte nebo ne, tato medicína zabere extrémně rychle. 

Na kuří oka, mozoly a popraskané paty – Opět další recept, tentokrát pro léčbu již zmíněných problémů. 250 mililitrů Alpy smícháme s 10 tabletami aspirinu v uzavíratelné nádobě. Stačí nechat směs odležet na dva dny a pak si za pomocí vatového tamponu směs nanášet na mozoly či kuří oka. 

Pomoc při bolestech zápěstí a syndromů karpálního tunelu – V tomto případě smícháme 500 ml Alpy Lesana nalijeme do dózy nebo sklenic na zavařování a přidáme 5 listů listů aloe vera (cca 15 cm dlouhých a 3 cm širokých). Do této směsi vložíme i 15 ks aspirinu a necháme louhovat v lednici 1 týden.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené