3 roky mávala holčička na průvodčí z okna. Jednoho dne přestala a byl vidět pouze vzkaz

Jednoho dne se kancelář Briany Hefley Shepardové musela přestěhovat do nových prostorů. Briana v nové kanceláři měla krásný výhled přímo na projíždějící vlaky. Maličká dcerka Briany z toho byla nadšená.

Každý den po dobu tří let stávala u okna a mávala na projíždějící vlaky. Po pár dnech si malé holčičky všimnuli i průvodčí, kteří holčičce mávali zpět a posílali zpět i úsměv, který holčička dokázala vykouzlit. Vždy, když se s vlakem blížili k oknu, průvodčí začali pískat a holčička rychle utíkala k oknu, kde na sebe mávali a usmívali se.

O 3 roky později ovšem nastal holčičky první den školy. Dcerka už nemohla zdravit průvodčí z okna, jelikož byla ve škole. I přes to průvodčí stále pískali a dívali se do prázdného okna s očekáváním, že se holčička objeví. Tehdy se Briana rozhodla napsat vzkaz na okno, aby průvodčím sdělila důvod proč tam dcerka není. Napsala tedy krátký vzkaz: „Začala jí škola!“. Přesto, že si Briana nebyla jistá, jestli si někdo vzkaz přečte, doufala, že průvodčí pochopí, že na ně holčička už nebude mávat každý den – jelikož má už jiné povinnosti.

Pokračování na další straně