Co se nacházelo v záhadných bednách na letišti? Tohle Vás bude šokovat!

Záhadné bedny na letišti si dlouhou dobu nikdo nevšímal. Po čase se zaměstnanci letiště rozhodli pro její otevření. Ještě že to udělali, protože když viděli její obsah, byli doslova v šoku. Co bedna obsahovala?

Dodržení bezpečnosti patří na letištích mezi nejdůležitější a nejkontrolovanější pravidla. Především po různých teroristických útocích či nehodách se vždy pravidla ještě zpřísní a dále zkvalitňují. Zajímavou a ne neobvyklou záležitost řešili na letišti v Libanonu. Jeden z pasažérů si nepřišel pro zavazadlo, konkrétně větší dřevěnou bednu.
Asi si myslíte, že v takovém případě by mělo letiště cestujícího informovat pomocí adresy či telefonního čísla uvedené na bedně. Problém byl v tom, že se tam žádný údaj nenacházel. Letiště bohužel nemá právo zavazadlo vyhodit nebo otevřít. Podle zákona nevyzvednuté zavazadlo může po uplynutí jednoho týdne otevřít až pod dohledem soudu. Po několika dnech začali zaměstnanci letiště, cítit velmi nepříjemný zápach z bedny. Otevřít ji ale bohužel nemohli.