5 pravd o ženách, na které jste se báli zeptat

Muži často ženám nerozumí, za to většina žen si myslí, že jejich chování je úplně jednoznačné a otevřené.

Proč ženy tráví tolik času v koupelně upravováním, když nakonec vypadají stejně jako předtím?
Ženy se rády upravují, zkrášlují.. Nejen kvůli tomu, že se chtějí líbit mužům, ale i proto, aby vypadaly stále mladě a atraktivně. Prvním krokem je čištění pleti, poté následuje peeling. Pokud ženy chtějí, aby jejich pleť zůstala stále zdravá a čistá, je tento proces potřeba opakovat každý den před tím, než si aplikují make-up. Samozřejmě nic není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá a to ještě nemluvíme o vlasech, řasech, nehtech a oblečení.

Nakonec žena vyjde po dvou hodinách z koupelny a mužům se zdá, že na sobě skoro nic nezměnila. Samozřejmě věřte, že každá žena by byla ráda, kdyby celý tento proces trval jen chvíli, to bohužel nejde.

Proč se ženy chtějí mazlit a objímat?
Každá žena se ráda tulí a objímá! Bez vyjímky. Bohužel ne všichni muži to pochopí, ženy jim ba naopak přijdou otravné. Ale pozor! Ženám objímání a doteky dodají pocit bezpečí.

Proč ženy chodí na WC společně?
Tato otázka určitě zajímá ne jednoho muže. Nejen že si z nás kvůli tomu muži utahují, vymýšlejí vtipy a tak dále. Nikdy se na to nikdo nezeptal.
Odpověď je taková, že ženy se bojí chodit samy – na dámských záchodcích bývají věčně dlouhé fronty a ženy se bojí, aby je nikdo neobtěžoval. Proto chodí spolu, aby měly společnost a čekají, až na ně přijde řada.

Proč jsou ženy protivné během svých dnů?
Každá žena své dny prožívá jinak, některá je stále dobře naladěná, druhá trochu protivná a jiná je nejraději zalezlá doma v posteli.
Bohužel když máte menstruační křeče, procházíte si doslova peklem. Kvůli bolesti se někdy ani nevyspíte a jste vyčerpaná.
Navíc během „svých dnů“ máte hroznou chuť na nezdravé jídlo, sladkosti, některé i sex. A když si ani jedno přitom nedopřejete, kdo by se divil, že jste podrážděná?

Co ženy nosí u sebe v kabelce?
Tato otázka určitě napadla ne jednoho muže. Ty si dají klíče do jedné kapsy, telefon a peněženku do druhé a dále nic neřeší.
Ženy ale s sebou nosí skoro vše, co by se jim ten den mohlo hodit. Není to jen telefon, klíče a peněženka.. Je to spousta dalších věcí jako malovátka, sluneční brýle, krém na ruce, propiska, poznámkový blok atd…