55 let odloučení a opět společně: Příběh staršího páru, který našel lásku ve svých 80 letech

zdroj: instagram.com/youtube.com

Některé osudy jsou tkány přes čas; spojeny prastarým poutem, které rezonuje skrz věky. Příběh muže a ženy, kteří se setkali v roce 1953, a po více než půl století se opět spojili, je jako pohádka. Oba osamělí ve svých osmdesáti letech nakonec řekli své „ano“.

Dne 21. září 2010 vstoupil starší manželský pár Li Danniho a Yuana Dibaa do Xiamen Civil Affairs Bureau. S úsměvy plnými štěstí zahřáli srdce všech, kteří se této ceremonie zúčastnili. Ačkoli byli odděleni na dlouhých 55 let, jejich cesty se znovu zkřížily, překonaly oceány a vytvořily nečekaný příběh lásky.

Li Danni a Yuan Dibao se poprvé setkali v roce 1953 na Zhejiang Medical College. Oba byli ve svých dvaceti letech, studovali a okouzlili se vzájemně. Jejich přátelství bylo pevné, ale osud zasáhl, když se Yuan musel oddělit od Li Danni kvůli studiu v Chengdu. Zjistil se však i jiný fakt, který změnil jejich osud. Sestra mu zařídila sňatek, což Li Danni přijala s vysokou dospělostí. Oba se nakonec rozešli, zůstali přáteli, ačkoli srdce Li Danni bylo zraněné.


Rozdílné životy pokračovaly, Yuan založil rodinu, Li Danni odešla do Francie. Oba vytvořili vlastní cesty, ale vzpomínky na jejich vzájemnou lásku přetrvávaly. Přesto se nikdy nevzdali kontaktu a udržovali si vzájemnou úctu.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené