7 důvodů, proč byla puberta naprosto hrozná! Toto jsou nejhorší věci, které se nám stávali!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Ačkoliv titulek tohoto článku zní, jako bychom pubertu nesnášeli, pravda je taková, že bychom se do časů puberty moc rádi vrátili. Ach, ta bezstarostnost. Žádné placení účtů, téměř žádné povinnosti a jediné věci, které nás trápily, byly ty, že se nám na obličeji objevilo akné a nemohli jsme jít ven s člověkem, který se nám líbil. Dnes se společně podíváme na pár důkazů toho, že puberta nebyla zrovna našim nejlepším kamarádem. 

 

Beďary – Jakmile se člověk dostane do puberty, beďary a akné se na něm pořádně vyřádí. Máme s tím zkušenosti všichni a museli jsme to přežít. Ach ty malé, bolestivé pupínky, které se neustále objevovaly a nechtěly zmizet. 

První podprsenka – Pro některé dívky skutečně nepříjemná zkušenost. Pokud nedostaly podprsenku od rodičů, musely si ji samy koupit. No a není nic horšího, než jít si koupit podprsenku pro svůj plochý hrudník a odpovídat prodavačce na to, jakou máte velikost a jakou podprsenku hledáte. 

Mutování – Panebože, proč mluvím tak divné? Jo, aha, puberta. Dětský jemný hlásek se v pubertě mění na něco, co můžeme nazvat naříkáním velryby. Mutoval každý z nás, nešlo to ovlivnit a všichni jsme si kvůli tomu zažili posměšky. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené