test

7 nejčastějších komplexů, které muži mívají, ale nikdy se k nim nepřiznají!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Ačkoli se může zdát, že komplexy mají většinou ženy, mnoho mužů si také stěžuje na své nedokonalosti. Neřeknou to však nahlas. Každý má komplexy. Ačkoli si většinou ženy stěžují na svůj vzhled, mohou mít problémy s některými částmi těla i muži. Mnoho z nich se snaží své slabosti řešit denně, ale jsiou jako kluci – nikdy se k nim nepřiznávají. Podívejte se, jaké jsou nejčastější mužské komplexy, o kterých se stydí mluvit. 

 

Břicho – Ženy milují svalnaté muže, kteří mají jasně viditelné břišní svaly. Herci, modelky a dokonce i sportovci se touží pochlubit svými svaly.  Bohužel ne všichni muži jsou schopni dosáhnout takzvaného pekáče buchet. To neznamená, že se o sebe nestarají a nejsou ani sexy. Snaží se však za každou cenu vyrovnat se „ideálům mužnosti“. 

Vlasy – Mnoho mužů má problémy s vlasy. Někteří muži mají vlasy šedé, jiným začnou vypadávat. Právě vypadávání vlasů je nejčastější mužský komplex. Proto existuje popularita takových ošetření, jako je transplantace vlasů. Někteří lidé se holí dohola aby si nepřiznali svoji „slabost“. Existuje však mnoho mužů, kteří tvrdí, že plešatost může být také sexy – například princ William nebo Bruce Willis. 

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené