Andrea Pomeje: Horká show na thajském turné! Prozradila své tajemství v bikinách a odhalila sluněním sežehlé tělo!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Andrea Pomeje, známá dýdžejka a hudební umělkyně, nedávno oslavila své zasnoubení s partnerem Petrem. Tento okamžik se stal v milovaném Thajsku během loňského turné, kdy se Petr rozhodl oženit se s Andreou.

Tato událost přilákala pozornost fanoušků a médií nejen kvůli jejich vztahu, ale také díky Andreině kariéře a jejímu úspěchu v hudebním průmyslu.

První vystoupení v Bangkoku

Po zasnoubení se Andrea vydala na další cestu do Thajska, kde měla naplánované první vystoupení v Bangkoku. Předtím než se vydala na scénu, si však našla čas na odpočinek a relaxaci po dlouhém letu. Odpoledne strávila u bazénu, kde si dopřála sluneční paprsky a odpočinek. I přesto, že není velkým fanouškem opalování, našla si chvilku na sluníčko. Po odpoledni stráveném u bazénu se připravila na své vystoupení a s radostí se podívala na první set v Bangkoku.


Popularita v Asii

Andrea má v Asii velkou skupinu fanoušků a její hudební produkce je v místních klubech velmi oblíbená. Její talent a energie ji staví do popředí hudební scény, a to nejen v Evropě, ale i v Asii. Její přítomnost v Bangkoku byla pro fanoušky vzrušující událostí a zároveň pro ni další profesní výzvou.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené