test

Andrea Verešová vzbuzuje rozruch svou fotkou v křehkých bikinách, fanoušci ohromeni nečekanými reakcemi (FOTOGRAFIE)

zdroj: instagram.com/youtube.com

Módní ikona a neotřesitelná kráska, Andrea Verešová, opět vyvolává vlnu nadšení a obdivu svými oslnivými fotografiemi na Instagramu. Tentokrát se objevila ve svém průzračném podzimním příspěvku v úsporných modrých bikinách, a to, co následovalo, prostě nejde přehlédnout!

Tato 43-ročná královna světa nezapomíná na to, jak zamávat svým fanouškům a rozpohybovat srdce mnoha mužům i ženám. Její osvěžující sebevědomí a odvaha jsou prostě nakažlivé.

Ať už je to její svůdný pohled, vzdušná postava nebo zářivý úsměv, Andrea umí ve svých příspěvcích vytvořit opravdovou kouzelnou atmosféru. Netrvá dlouho a komplimenty začínají záplavou proudit. „Víla medzi skaliskami,“ zní jedna z reakcí, zatímco jiný uživatel se nechal slyšet, že Andrea je pro něj prostě „královnou světa.“


Ať už jsou toto přirovnání k jakémukoli pohádkovému světu, jedno je jisté – Andrea Verešová si svými fotkami drží svůj status nespoutané bohyně krásy. Ale nejde jen o slova. V příspěvku, který si okamžitě získal tisíce lajků, se Andrea pyšní svým nádherně vytesaným tělem.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené