test

Andrej Babiš nečekaně zapletl do nepříjemné situace při pokusu o rozloučení s Patejdlem. Co se však stalo, překvapilo všechny

zdroj: instagram.com/youtube.com

Neuvěřitelné scény se odehrály na pohřbu slavného slovenského hudebníka Vašo Patejdla, který se konal v prestižní bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově v Praze. Známé tváře z celého regionu se sjely, aby daly poslední rozloučení tomuto hudebnímu géniovi.

Jeden z přítomných vzbudil všeobecný rozruch – bývalý premiér Andrej Babiš! Na první pohled byl přítomným na pohřbu Andrej Babiš, zakladatel hnutí ANO, sympatickým gestem. Avšak podle zjištění serveru eXtra.cz, skrýval v sobě jiné plány. Věděl jste, že Babiš je fanouškem skupiny Elán, kterou měl zakládající člen Vašo Patejdl?

Právě toto spojení mezi Babišem a Patejdlem mělo zřejmě za cíl přilákat pozornost médií a veřejnosti. To ale nebylo vše! Překvapivě se ukázalo, že Andrej Babiš dorazil na pohřeb později než ostatní smuteční hosté.


Organizátoři pohřbu mu vstup do baziliky nechtěli umožnit. Co ale udělal Babiš? Namísto pokorného odchodu a počkání na svou příležitost, stál před bazilikou a pokoušel se situaci řešit s několika lidmi, jakoby se jednalo o nějaký státní problém.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené