test

Balkánská Barbie“ s největšími rty na světě – Ignoruje varování lékařů a hledí za každou cenu zlepšit svůj vzhled!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Andrea Ivanova se označuje jako „Balkánská Barbie“ a navzdory varováním svých lékařů nemá v úmyslu se dále zlepšovat. 25letá obyvatelka Sofie (Bulharsko) se na internetu stala známou pro své obrovské rty, na jejichž zvětšení vynaložila více než 10 000 dolarů. Dívka sní o tom, že se stane majitelkou největších rtů na světě a bude zapsána do Guinnessovy knihy rekordů. Nedávno na Instagramu dražila „polibky za peníze“, aby získala peníze a mohla dále zlepšovat svůj vzhled pro svátky.

Její první injekci rtů obdržela v roce 2018. Andrea chtěla vypadat jako panenka Bratz, která je známá pro své nadměrně velké rty. Navíc se rozhodla nechat si nafouknout čelist a bradu, aby získala plastický vzhled. Nyní se Ivanovová zaměřuje na nastavení nového rekordu. „Kromě největších rtů na světě chci mít také největší lícní kosti. Do svých lícních kostí jsem již dostala čtyři injekce kyseliny hyaluronové, ale v průběhu týdne dostanu ještě dvě další. Pro proces hojení musím tři dny vyhnout se většímu tlaku na své obličeji. Mým cílem je simulovat a dosáhnout výrazného zvětšení lícních kostí, ale samozřejmě chci také mít stále velké rty. Dostanu další injekce, aby byly ještě větší,“ vysvětlila bloggerka svým sledovatelům.

Bývalá studentka filozofie si již nechala rtů více než 34krát nafouknout a chce udělat ještě více. Podle Andrey již některé kliniky odmítají poskytovat tuto službu, protože se obávají, že její rty další injekce nevydrží. Doktoři ji dříve varovali, aby si dávala pozor na možné bolesti v ústech, protože připravované zákroky mohou být „smrtelné“.

Otevřete si pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené