Během porodu matka přišla o své dítě; poté jí sestra sdělila něco, co nikdy nezapomene. Za tento moment jí tleská celá země.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Potraty jsou v současné době častým jevem, mnohem častějším, než si většina lidí dokáže představit. Ženy však zpravidla nemají zájem otevřeně diskutovat o tomto tématu, neboť s sebou nese velmi bolestivé pocity. Přežít takové situace a následně o nich mluvit je pro ně nesmírně obtížné. Jedná se o velmi nepříjemnou zkušenost, na kterou by ženy nejraději zapomněly. Tato zpráva je pro ně zdrcující.

Psychologové naznačují, že mnoho žen toto vnímá jako velkou ostudu. Pro ostatní je obtížné pochopit, jak se žena v takové situaci musí cítit. Cítí se provinile a stydí se za to, že nedokázala udržet nebo zvládnout své těhotenství.

Rachel Whalen je ženou, která dobře chápe, jaké to je ztratit dítě. Před porodem nebylo v jejím těhotenství žádné varování o možném potratu. Spolu s lékaři očekávala narození zdravého dítěte, se kterým plánovala budoucnost a na nějž se těšila. V nemocnici však přišla očekávaná dcera, která byla bohužel mrtvá.

Rozluštění hádanky naleznete na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené