Bezpracně k bohatství: Mladý pár vyhrál 4 125 970 Kč za pouhých 412,60 Kč. Co děláte špatně ve svém životě?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Jordan Rossov a Jayde Hicksovou z Perthu přivedl nečekaný jackpot o 412,60 Kč k neuvěřitelnému zvratu v jejich životech. Pár, který se předtím potýkal s finančními problémy a neustálým přežíváním, se najednou ocitl ve výhodné situaci. Hicks a Ross, kteří museli odložit svatbu kvůli nedostatku peněz, se rozhodli koupit stírací los. A ten přinesl nečekané a ohromující výsledky.

Když se pohledem podívali na svůj tiket za 412,60 Kč, byli zcela ohromeni. Zjistili, že vyhráli obrovských 200 000 dolarů (4 125 970 Kč). Pocity štěstí a radosti je přesáhly, a to na takovou míru, že se nedokázali udržet slzy. CCTV záznam z obchodu zachytil tento okamžik, kdy oba milenci, oblečeni v černém, pevně drželi své ruce a uvědomili si, že právě zažili zázrak.

Tato novinka se rychle rozšířila po sociálních sítích a pár z Perthu se stal virálním. Hicks popsala své pocity radosti a úlevy, zatímco Ross přiznal, že plakal při cestě do sídla Lotterywest, aby si vyzvedli svou výhru. Jejich životy se najednou změnily a rozhodli se využít své nové bohatství k plnění svých snů.


Jako první velký nákup si pořídili loď za 20 000 dolarů (412 597 Kč). Ross, který měl jen skateboard kvůli nedostatku finančních prostředků, se nyní rozhodl využít své výhry a splnit si sen. Tato událost jim ukázala, že zázraky se dějí a mohou přijít ve chvíli, kdy je nejméně očekáváme. Pro Rossa a Hicks je tento den nezapomenutelným připomínáním toho, že život může nabídnout překvapení, která změní jejich osud.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Životní obrat díky štěstí: Jak 412,60 Kč přineslo nečekané bohatství

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené