Bude muset Princ William opustit princeznu Kate? Je tohle absurdní důvod proč jí bude opouštět?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ze šoku z nečekané zprávy o tom, že se princezna Kate potýká s rakovinou, se britská královská rodina i obyvatelé Spojeného království jen těžko vzpamatovávají. Na sociálních sítích se okamžitě vyrojila spousta nejrůznějších dohadů a spekulací o tom, jak na tom princezna je. Nechtěně je podněcuje i skutečnost, že se Kate téměř neobjevuje na veřejnosti. A výjimku neudělá ani při nadcházející události, které se zúčastní její manžel sám.

Princezna Kate se stáhla do ústraní

Krutou diagnózu, kterou si vyslechla od lékařů, princezna oznámila veřejnosti v březnu. Od té doby se stáhla do ústraní. A nehodlá na tom nic měnit ani v případě exponované události, kterou bedlivě sleduje celá země. Velká Británie se totiž připravuje na svatbu roku. Vévoda z Westminsteru Hugh Grosvenor se podle deníku TheSun ožení 7. června se svou dlouholetou přítelkyní Olivií Hensonovou.

William bude na svatbě sám

Navzdory tomu, že jsou Kate a William blízcí přátelé snoubenců, nemocná princezna se na svatbu do zhruba 300 kilometrů vzdáleného města Chester nechystá. Princ, který byl své ženě dosud pevnou oporou a opakovaně zdůrazňoval, že rodina je pro něj na prvním místě, se tam vydá sám. Bude to pro něj dost složité, protože velkolepá veselka je naplánovaná na dva dny a William bude muset svou ženu opustit na delší dobu, než by si zřejmě sám přál.

Harry a Meghan neobdrželi pozvánku

Svatby se nezúčastní ani problémový pár Harry a Meghan. Překvapivě totiž nedostali pozvánku, přestože princ Harry je stejně jako jeho starší bratr blízkým přítelem ženicha. Grosvenor je dokonce kmotrem jejich synů prince George a vévody Archieho. „Je neuvěřitelně smutné, že to došlo až sem. Hugh je jedním z mála blízkých přátel Williama a Harryho, kteří si s oběma udrželi silné pouto,“ cituje zdroj z Williamova okolí server TheTimes.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené