Budoucí nevěsta řeší obrovský problém: Její budoucí muž utratil všechny našetřené peníze za tohle! Teď nemají na svatbu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Mladá Američanka, která si zatím přála zůstat inkognito, vyprávěla svůj příběh na sociálních sítích a požádala o radu. Věří, že všechno lze ještě napravit, proto uvádí pouze obecná fakta, aby nikoho neohrozila. Před šesti měsíci se muž a dívka rozhodli oficiálně zpečetit svůj vztah, zasnoubili se a začali šetřit peníze na svatbu. Před dvěma týdny ten chlap požádal o povolení ke koupi výkonného herního počítače, což byl začátek konce.

 

Muž opakovaně žádal dívku o povolení koupit počítač. Diskutovali o tom a nevěsta si uvědomila, že snoubenec je smutný, protože jeho pracovní notebook nerozjede moderní hry. A jelikož pro něj chtěla to nejlepší, dala mu zelenou. Přece jenom, svatba může být odložena, navíc chtěla, aby její budoucí muž byl šťastný. Udělala však obrovskou chybu, když mu tuto koupi dovolila. Její budoucí manžel utratil všechny úspory, koupil výkonný počítač, také mikrofon, křeslo, audio a tak dále.

Pokračujte na další straně. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené