Býci jsou pohodlní lenoši, Raci sají emocionálně a Levové působí arogantně! Odhalte svůj temný horoskop a překvapte se, kolik pravdy se v něm skrývá..

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V dnešním exkluzivním odhalení se zaměříme na stinné stránky jednotlivých znamení zvěrokruhu. Ano, máte správně, i ty nejlesklé hvězdy na obloze nesou v sobě temné tajemství. Připravte se na šokující odhalení co o Vás říká Váš horoskop, která vám zpřetrhají růžové brýle a otevřou oči k pravdě.

Beran: Krutý a nekompromisní egoista

Beranům se říká vládci zvěrokruhního horoskopu, ale co když je tato vláda spíše tyranií? Nekonečný egocentrismus a zlostění jsou jejich denním chlebem. Hádají se kvůli prkotinám a nemají problém s agresivitou. Až se nad tím zamyslíte, zdá se, že jejich motto je „Já, já, já!“ Berani se vrhají do všeho bez rozmyslu a jejich impulsivita je často nekontrolovatelná. Možná je čas, abyste se jim vyhnuli, než se stanou vámi nechtěnou obětí jejich hněvu.

Býk: Líný a sobecký materialista

Býci jsou považováni za stabilní a spořádaní, ale co když je to jen povrchní klam? Pod povrchem lze nalézt lenochy, kteří neudělají nic, pokud to není v jejich zájmu. Jsou hltaví a nešetří, což je trochu jinak, než by se mohlo zdát. Jejich houba mlsná má mnohem hlubší důvod. Jsou to lidi, kteří vás nejspíš zrazí, když budete potřebovat pomoc.


Blíženci: Manipulativní a nepředvídatelní podvodníci

Blíženci jsou společensky zruční a komunikativní, ale jejich pravý obličej může být mnohem méně přitažlivý. S dvěma tvářemi jsou i dvěma povahami. Jsou povrchní, nespolehliví a dokonalí manipulátoři. Hledejte v nich toho, kdo vás bude šířit a poté, co vás opustí, bude vás pomlouvat. Mohou se tvářit jako vaši přátelé, ale v pozadí si to všechno tajně užívají.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené