Byl sám se svými 7 dětmi, když mu manželka zemřela v náručí. Se třemi zaměstnáními, které všechny uživí, nemá čas ani truchlit. Zázračné pomoci se jim však nakonec dostalo od „tajemného Ježíška“!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V horkém červenci 2018 se rodině Nelsonových stala tragédie. Dakota a jeho žena Ream pracují jako obvykle v garáži a jejich sedm dětí si hraje na zahradě. Neexistovaly žádné známky blížící se katastrofy, ale stalo se. Když Dakota opustil garáž s nářadím a vrátil se do domu, jeho milovaná žena ležela na podlaze rozmrzelá a v bezvědomí. Ona nedýchá. Dakota okamžitě zahájila KPR, zatímco jejich 11letý syn zavolal 911.
Když potkal Dakotu Nelsonovou z Ashtonu v Idahu, nemohl být šťastnější. Brzy požádal o ruku krásnou, laskavou a přátelskou Rem a zanedlouho se jim narodilo první dítě. Toužili po velké rodině a šesti dětech, které budou následovat. Sedmičlenná rodina nemohla být šťastnější až do dne v červenci 2018, kdy rodinu postihla tragédie. Ream utrpěla těžký infarkt a přes okamžitou pomoc svého manžela zemřela, následovala tříměsíční hospitalizace v Idaho Falls.

Dakota prochází temným obdobím, když se potýká se ztrátou svého milovaného Reama. Ani neměl čas truchlit, protože začal pracovat na třech různých brigádách, aby finančně uživil rodinu a postaral se o děti. Jak se mohlo stát, že jeho žena odešla v mladém věku? Ream utrpěla srdeční infarkt ve věku 38 let, hladověla svůj mozek kyslíkem po dobu 20 minut, což vedlo k její smrti a následnému kómatu, ze kterého se nikdy nevzpamatovala. Ale útrapy rodiny také přicházejí s dopadem na náklady na zdravotní péči, protože rodiče nemají nárok na Medicaid.

I když se toho s Dakotou a jeho rodinou během roku hodně stalo, snaží se zůstat optimistický a otevřený, což oceňují studenti, které také vyučuje na North Fremont High. Zda dopis „Mystery Santa“ pochází odtud, není známo. Každopádně jako vánoční dárek dostal Dakota a jeho děti od nadace šek na 10 000 dolarů, což jeho situaci velmi pomohlo. Nyní šíří informace o odměně a povzbuzuje ostatní, aby poslali Mystery Santa další nápady na dárky.
Pokračujte na další stránce

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené