Bývalá zdravotní sestra zachránila na palubě letadla život novorozenci.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Tamara Panzino, bývalá zdravotní sestra, zachránila život tříměsíčnímu dítěti během letu z Pittsburghu do Orlanda. Když se dozvěděla, že dítě nedýchá, rychle zareagovala a předala ho otci, aby mohla provést masáž hrudníku a pomocí štípnutí ho dostat k reakci. Dítě se brzy začalo zlepšovat a jeho zdravotní stav se stabilizoval díky rychlému a efektivnímu zásahu Tamary. I když ji nyní mnozí nazývají hrdinkou, ona sama odmítá tento titul a tvrdí, že šlo o společné úsilí lidí, kteří dobrovolně pomohli svým znalostem. Nicméně, její rychlá reakce a odborné znalosti přispěly k zachránění života dítěte a prokázaly, že člověk může v krizových situacích dělat velké věci.

Tamara Panzino, bývalá zdravotní sestra, zachránila život tříměsíčnímu novorozenci během letu z Pittsburghu do Orlanda. Poté, co se letadlo vzneslo do vzduchu, zasáhla Panzino rychle, když se dozvěděla, že novorozenec trpí dechovými potížemi. Poté, co letuška zavolala po pomoc lékaře, se Panzino okamžitě vydala na základnu letadla, kde našla tříměsíční dítě Anjelé.

Výhledově nevypadalo nadějně. „Hlava byla vzadu. Rty byly modré a kůže byla modrá“, řekla Panzino. „Jasně se nacházel v nouzi. Nedýchal. A mé srdce se zastavilo.“ Díky svým dlouholetým zkušenostem a vzdělání jako zdravotní sestra se Panzino okamžitě rozhodla jednat.

Otevřete si pokračování na další straně

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené