„Celou dobu nám lhali“ – Doktorka se vrátila z MRTVÝCH, pak popsala, CO viděla na „druhé straně“

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Dr. Casey Preston zemřela před třemi měsíci. Alespoň tak vidí svou zkušenost s návratem z mrtvých, protože podle svých kolegů byla na „jiné straně“ asi 40 sekund.

Casey se vracela z práce, když ji na přechodu pro chodce v jedné z rušných ulic srazilo auto. Sílou nárazu narazila hlavou o beton a začala krvácet.

Doktoři dorazili během několika okamžiků a přepravovali ji do nemocnice sanitkou. I dnes tvrdí, že si z nehody nic nepamatuje až do okamžiku, kdy v nemocnici otevřela oči. Ačkoliv v té nemocnici nepracuje, znala některé kolegy z minulosti a zavolala jim, aby se dozvěděla, co se stalo.

Casey se pomalu, ale jistě zotavovala, ale pocit, že je mimo své tělo, ji nikdy neopustil. Navíc si i dnes živě vybavuje, co viděla, když umírala.

Řekli mi že, jsem zemřela v sanitce. Tam mě resuscitovali a s Boží pomocí mě sotva přivedli zpět k životu. Vzpomínám si, že jsem byl na místě, které tehdy popisovali jako pravděpodobně nebeské. Každopádně jsem podle jejich vyprávění nic nezažila. Neviděla jsem známé tváře z minulosti, neviděla jsem lidi, kteří tam nebyli, neslyšela jsem hudbu, zpěv ptáků, bílý prostor ani světlo. Můj zážitek byl úplně jiný.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené