Chaotické vzdušné bitvy o výhled! Pasažéři na palubě Ryanairu se nezadržitelně pustili do boje o okénková místa! Zaznamenáno na šokujícím videu!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Skandál na palubě! Rvačka mezi cestujícími v letadle Ryanairu eskalovala z hádky o sedadlo u okna na brutální souboj! Šokující události se odehrály nedávno na letu z Malty do Londýna Stanstedu, a teď se dozvíte všechny podrobnosti.

Podle svědků, kteří byli přítomni v letadle, vznikl konflikt mezi dvěma mužskými pasažéry kvůli místu u okna. Jeden z mužů odmítl pustit druhého kolem sebe, což rozpoutalo vášnivou hádku. Cestující se snažili zastavit rvačku a uklidnit rozhořčené muže, ale jejich snaha byla marná. Na videu pořízeném jedním z pasažérů je slyšet zoufalé pokusy o zajištění klidu.

Ale to nebylo vše! V tomto zuřivém střetu se dokonce zapojil i zaměstnanec společnosti Ryanair, který se snažil oddělit bojující strany. Bohužel, ani jeho zásah nebyl úspěšný. Situace se brzy dostala mimo kontrolu a posádka letadla byla nucena požádat o přítomnost policie na letišti v Alicante. Ano, správně jste slyšeli, policie musela zasáhnout kvůli této šokující události na palubě letadla!


Zatímco Londýnské letiště Stansted odmítlo poskytnout komentář k tomuto příběhu, novináři se obrátili na společnost Ryanair a Essex Police. Bohužel, ani oni nebyli připraveni poskytnout žádné oficiální stanovisko.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené