Chodíte s psychopatem? Pokud říká tyto 4 věci, je to velmi pravděpodobné

zdroj: instagram.com/youtube.com

To, jestli máte ve svém okolí psychopata, se dá poznat díky naprosto jednoduchým znakům. Je dokonce velmi pravděpodobné, že někoho takového ve svém okolí máte. Většina z vás z vás si pravděpodobně pod pojmem psychopat překvapí člověka, který patří mezi masové vrahy. Tak tomu ale vůbec není. Podle psychologů a vědců tvoří psychopati až 1 % celkové populace, takže je velmi pravděpodobné, že jste se s někým takovým už setkali. O psychopatech napsal velmi úspěšnou knihu Jackson MacKenzie, který se v ní zabývá i nejčastějšími větami, které psychopati říkají. Takové věty budou 4 a my se na ně teď společně podíváme!

 

“Jsi šílený/šílená”

Vzpomínáte si na přísloví pro hlupáka každý hloupý? A co takhle “pro blázna je každý blázen.”? Psychopat má ve zvyku mít na každém člověku nějakou nálepku. Psychopat nikdy nepovažuje sebe za zlého a šíleného, ale spíše všechny okolo sebe. 

“Jsi příliš citlivý/citlivá”

Chtějí, abyste uvěřili tomu, že problém není v tom, že někoho fyzicky napadli, či verbální týrají. Psychopat se vždy bude snažit o to, abyste se vy cítili jako ti špatní. Abyste věřili tomu, že vy jste ti, kteří udělali chybu. Vše otočí ve svůj vlastní prospěch a najednou chyby, které jsou jejich, budou vaše.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené