Člověk se potýká s různými bolestmi celý život. Určitě netušíte, jaké bolesti jsou spojené s vaším emočním stavem.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Být člověkem znamená cestovat životem plným výzev a překážek. Jednou z těchto výzev jsou i bolesti, které nás provázejí po celou dobu naší existence. Často přičítáme bolesti fyzickým zraněním, únavě těla či vnějším vlivům, aniž bychom si uvědomili, že jejich zdrojem může být něco úplně jiného – naše psychické rozpoložení. Je na čase prozkoumat, jak naše emoce ovlivňují fyzické tělo a jak můžeme pomocí změny psychiky zmírnit fyzické bolesti.

Bolest krku: Odhalení pocity viny

Pokud trpíte bolestí krku, může to být signál od vaší duše, že se v ní skrývají pocity viny. Tyto pocity nás mohou paralyzovat a bránit nám v plném prožívání života. Řešením je aktivní eliminace výčitek a omluva těm, které jsme zranili. Sepište si vše, co vás tíží, a aktivně se snažte urovnat minulost. Pouze tímto způsobem můžeme dosáhnout osvobození od bolesti krku a uzdravení naší duše.

Bolest ramen: Břemena minulosti

Bolest ramen může být signálem, že neseme břemena minulosti, která nás tíží. Je to jako bychom na svých ramenou nosili neviditelné zátěže, které nám brání ve volném pohybu a projevu naší pravé podstaty. Doporučujeme vyhledání podpory ve svém okolí a aktivní přístup k uvolnění toho, co nás tíží. Teprve když se dokážeme vypořádat s minulostí, můžeme dosáhnout osvobození od bolesti ramen.

Bolest zad: Zrcadlo mezilidských vztahů

Bolest v horní části zad může být spojena s problémy v mezilidských vztazích. Může to být signál, že náš vztah k ostatním lidem není v souladu s našimi potřebami a hodnotami. Je důležité aktivně pracovat na harmonizaci našich mezilidských vztahů a odstranění vnitřního napětí. Pokud se bolest objevuje v dolní části zad, může to signalizovat finanční obavy a nejistotu. Je na čase přijmout aktivní kroky ke zlepšení naší finanční situace a nalézt rovnováhu mezi příjmy a výdaji.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené