Co vyvolala smrt Karla Gotta? Způsobila šílenství! Podívejte se co se děje před jeho domem!

Karel Gott byl na domácí scéňě celebrita! Truchila kvůli němu nejedno známé oko. Úžasný zpěvák vystupoval na naší půdě přes 60 let! A za tu dobu se stal hlasem Prahy! Jeho písňě zůstávají v naších hlavách i, když už snámy legenda nesdílí stejný svět. I přesto, že už je to pár dní co nás mistr opustil, lidé se nedokáží smířit se ztrátou umělce těchto rozměrů!

Ode dne, kdy se dostala zdrcující zpráva na internet, se před jeho pražským sídlem před vilou Bertramkou strídá velké množství lidí. Před domem, ve kterém mistr žil, lidé zapalují svíčky, a pokládají květiny! Nechávají různé odkazy či fotografie zpěváka! Jde o stovky, až tisíce kondolencí! Které už dokonce zaterasily příjezdovou cestu k domu slavíka! Podle českých medií přicházejí češi k domu neustále a přinášejí spoustu darů! Co se odehrává před domem? A jak vypadá obrovské množštví květin a svíček? Naleznete na další stránce!
<--!nextpage-->
Před domem několikanásobného slavíka to dnes vypadá takto, těžko říct, jestli, až přijede manželka s dětmi ze zahraničí nebudou pohledem šokováni! Protože se nemají jak dostat domu!
Ovšem pan Gott byl legenda! A lidé mu chtějí zanechat odkaz takto to vypadá dnes před domem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *