Cyklista velmi surově a ošklivě zbil matku s dcerou z nepochopitelných důvodů. Podívejte jaký směšný trest mu navrhnul soudce.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Úvod do případu

V červnu bude pražský soud projednávat případ cyklisty, který před necelými dvěma lety napadl v centru Prahy ženu a její dceru. Tragická událost, která vyústila ve smrt 47leté ženy, přitáhla značnou pozornost médií i veřejnosti. Incident se stal 29. srpna 2022, kdy se matka a dcera setkaly s agresivním cyklistou, který je napadl přímo na ulici.

Popis incidentu

Konflikt začíná

Markéta Č. a její dcera Vanessa jely autem s otevřenými okénky, když na silnici spatřily čtyřčlennou rodinu s malými dětmi na kolech. Matka a dcera mezi sebou diskutovaly o nebezpečnosti takového jednání, což zaslechla matka dětí a upozornila na to svého manžela. Ten reagoval agresivně a situace eskalovala.

Eskalace situace

Po tom, co ženy rodinu předjely, se za nimi objevil rozzuřený muž na kole. Muž začal do auta mlátit a vyhrožovat, přičemž se snažil otevřít dveře. Vanessa v tu chvíli zavolala policii, ale cyklista jí telefon vyrval z ruky a vyhodil ho na ulici.

Násilný útok

Fyzické napadení

Cyklista začal nadávat a vyhrožovat Vanesse, která se snažila získat zpět svůj telefon. Když byla mezi dveřmi auta, muž začal dveřmi mlátit do dívky. Markéta Č. vyšla z auta, aby svou dceru bránila, ale muž ji napadl pěstmi.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené