Další úspěch zažívá Helena Vondráčková. Na scéně se pohybuje už 60 let a neplánuje přestat. Co pro nás má připravené?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Pražský Tančící dům se stane svědkem jedinečné kulturní události

Pražský Tančící dům se chystá přivítat jedinečnou kulturní událost, která připomíná neuvěřitelnou kariéru jedné z nejvýznamnějších osobností české hudební scény – Heleny Vondráčkové. V úterý 28. května bude zprovozněna výstava „Helena – 60 let na scéně,“ která mapuje šest dekád umělecké činnosti této legendární zpěvačky.

Otevření výstavy

Tato výstava nabídne návštěvníkům pohled do inspirativního světa Heleny Vondráčkové. Návštěvníci budou mít možnost vidět fotografie z jejího osobního archivu, ikonické šaty od světově uznávaných návrhářů, kostýmy z filmů a televizních pořadů, zlaté a diamantové desky za miliony prodaných alb, trofeje Českého slavíka a další raritní předměty, včetně dárků od věrných fanoušků. Výstava bude přístupná od 29. května do 23. února, což poskytuje dlouhodobou možnost ponořit se do světa této hudební ikony.

V exkluzivním rozhovoru pro TASR Helena Vondráčková prozradila mnoho zajímavostí o své budoucnosti: „Dokud budu zdravá a bude o mě zájem, hodlám nadále koncertovat a tvořit.“ Nadšení a odhodlání této zpěvačky neztrácí na síle ani po šedesáti letech neúnavné práce. Přiznala také, že chystá nové album, ve kterém představí své největší hity. „Ještě chci zůstat, pokud mi to zdraví dovolí, i něco fanouškům nabídnout,“ doplnila s úsměvem zpěvačka.

Legenda s více než 1700 písněmi

Během šesti dekád na pódiu Helena Vondráčková nahrála více než 1700 písní, což je úctyhodné číslo, které vypovídá o její nekonečné energii a nadání. Vondráčková nikdy neuvažovala o tom, že by s hudbou skončila, což svědčí o její neustálé vášni a lásce k hudbě.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené