Dara Rolins ukázala z Itálie to jak její otoky po plastice už mizí. Lidé jí nyní začínají chválit?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Kosmetický zákrok a reakce veřejnosti

Začátkem měsíce sdílela zpěvačka Dara Rolins na svých sociálních sítích snímky po hojně diskutovaném kosmetickém zákroku. Tento krok vyvolal vlnu kritiky a nejednoho negativního komentáře. Přestože musela čelit stovkám hejtů, Dara si zachovala nadhled a reagovala s humorem. „Nebojte, mám hroší kůži,“ napsala ve svém příspěvku, čímž dala najevo, že jí kritika nezlomí. Naopak se rozhodla otevřeně promluvit a podělit se o své pocity se svými fanoušky.

Pozdrav ze severní Itálie

Několik týdnů po zákroku sdílela Dara na svých sociálních sítích fotografie z Turína, kde se rozhodla pro zákrok podstoupit. Ačkoliv na snímku nosila kšiltovku a snažila se být nenápadná, její fanoušci ji zahrnuli pozitivními komentáři.

„Moc vám to sluší,“ stálo v jednom z komentářů. „Vypadáte jako holčička, krásná, gratuluji,“ přidal se další fanoušek. „Je vidět, že každým dnem otoky mizí, za pár týdnů bude všechno OK,“ napsala jedna z fanynek.

Únik videozáběrů z kliniky

Dara se rozhodla zákrok podstoupit v Itálii, kde žije její partner Pavel Nedvěd. Přestože očekávala soukromí, z kliniky unikly videozáběry bez jejího svolení. Tyto záběry se následně objevily na sociálních sítích, což zpěvačku značně rozčílilo. Italská ordinace, kde konzultovala s lékařem veškeré detaily zákroku, tak neúmyslně zveřejnila Darino soukromí.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené