Devítiměsíční dítě tragicky zemřelo: Policie byla zdrcená, když prošetřovala kojeneckou lahev.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Matka přiznala policii, že si myslela, že látka v dětské lahvičce byla kokain, a tvrdí, že ji tam dala, protože chtěla uspat své dítě a odpočinout si. Tento tragický případ byl popsán policií na Floridě a zveřejněn v Daily Mail.

 

Devítiměsíční chlapec dostal láhev s fentanylovou látkou. Množství bylo dostatečné k „zabití asi deseti lidí“, uvedla policie. Fentanyl je syntetický opioid používaný ke zmírnění bolesti. Nezletilá matka z Floridy byla zatčena a obviněna z těžkého zabití a držení nelegálních drog.

Matka při vyšetřování přiznala, že si myslela, že má v dětské láhvi kokain, a uvedla, že chtěla dítě uspat, aby si mohla zdřímnout, protože byla unavená. Otec dítěte, který je umělcem, se dozvěděl o smrti svého syna poté, co mu přítel poslal textové zprávy. Nezletilá matka nejprve policii řekla, že neví, co se stalo, ale během výslechu prý několikrát změnila svou verzi událostí. Zpráva od lékaře nakonec potvrdila přítomnost fentanylu v krvi dítěte a potvrdila, že malý chlapec zemřel na předávkování.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené