Dostal Karlos Terminátor Vémola tu největší výplatu v životě za porážku Attily Végha?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Velkolepé vítězství Karlose Vémoly

V sobotním večeru se fanoušci MMA dočkali zápasu, který bude zapsán zlatým písmem do historie tohoto sportu. Karlos Vémola, známý jako Terminátor, se utkal se slovenskou ikonou Attilou Véghem. Zápas, který trval několik minut, přinesl neuvěřitelnou podívanou a ukázal, že oba bojovníci jsou stále na vrcholu svých sil.

Živý stream po zápase

Po svém vítězství uspořádal Karlos Vémola živý stream na svém Instagramu, kde se podělil o své pocity a dojmy ze zápasu. „Chci také poděkovat svému soupeři a celému jeho týmu, protože to, co Attila předvedl po pěti letech pauzy, bylo absolutně neskutečné,“ vyjádřil svůj respekt k soupeři. Vémola zdůraznil, že vítězství nebylo zadarmo a oba bojovníci si vydělali pěkný balík peněz.

Finanční odměna za zápas

Na otázku, zda šlo o jeho nejlépe placený zápas, odpověděl Karlos se smíchem, že to nebyla žádná velká hitparáda, ale přesto šlo o jeho největší výplatu v kariéře. „Nebylo to tak velké, jako si vydělali na prodaných sedačkách. Vždycky to může být lepší, ale můj nejlépe placený zápas to určitě byl,“ prozradil Vémola.

Klíčová role Attily Végha

Podle Karlosových slov byla jeho největší výplata zásluhou Attily Végha. „Malinko jsem využil toho, že ho trošku znám, a když za mnou Ondra Novotný přišel s tím, co bych si představoval za odvetu s Attilou, kolik peněz chci, tak jsem mu odpověděl, že je mi to jedno. Já chci jen jednu věc, já chci stejně, jako Attila Végh,“ popsal Vémola svůj požadavek.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené