Free Porn
xbporn

Exkluzivní privilegium Marka Zuckerberga: Nová kontroverzní funkce se blíží na Facebooku a vyvolává závist ostatních uživatelů!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Na začátku dubna, uprostřed rozruchu kolem skandálu na Facebooku, bylo odhaleno, že největší sociální síť na světě, bez jakéhokoli předchozího upozornění, tajně smazala některé soukromé zprávy, které Mark Zuckerberg předtím odeslal. Do té doby bylo možné v rámci služby Facebook Messenger, aby kdokoli smazal příchozí a odeslané textové zprávy. Nicméně v tomto případě se zpráva pouze odstranila z našeho chatovacího okna a zmizela i z účtu příjemce.

Tato událost vyvolala značnou vlnu nevole mezi uživateli internetu. Facebook se rozhodl zabránit dalšímu skandálu a brzy oznámil, že pracuje na zpřístupnění této funkce všem uživatelům. Server Next Web již získal snímek obrazovky, který ukazuje varování, které se zobrazí předtím, než trvale smažeme odeslanou zprávu.

Podle informací, které se objevily, někteří lidé již mají možnost tuto funkci používat ve verzi aplikace Facebook pro iOS. Je tedy jen otázkou času, kdy bude tato možnost dostupná pro všechny uživatele. Momentálně však není známo, kdy přesně se tak stane.


Kontroverzní smazání soukromých zpráv Marka Zuckerberga na Facebooku Na začátku dubna tohoto roku se rozpoutal skandál na největší světové sociální síti – Facebooku. Stalo se známým, že některé soukromé zprávy od Marka Zuckerberga, zakladatele Facebooku, byly tajně smazány. Dosud bylo běžné, že uživatelé mohli v messagingové službě smazat jak přijaté, tak odeslané textové zprávy. Nicméně tentokrát se zprávy z Markova účtu úplně vytratily.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Revolutionární novinka: Možnost smazání zprávy na Facebooku již brzy pro všechny uživatele, ale kdy?

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené