Fanoušci Karla Gotta (†80) se do zpěvákovy vily na Bertramce letos nepodívají

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ivana Gottová (48) oznámila na sociálních sítích, že plánované otevření vily na Bertramce, které mělo přivítat fanoušky Karla Gotta, se letos neuskuteční. Místo toho však přichází s náhradním plánem, který fanoušky zpěváka jistě potěší.

Ivana Gottová sděluje zprávu

Ivana Gottová, manželka nedávno zesnulého Karla Gotta, sdělila fanouškům prostřednictvím sociálních sítí, že plánované otevření zpěvákovy vily na Bertramce se letos neuskuteční. Toto rozhodnutí bylo podpořeno několika důvody, ačkoli se těší na setkání s fanoušky, nabízí alternativní způsob, jak uctít památku Karla Gotta.

Otevření vily nahradí vzpomínkový koncert

Místo otevření vily se Ivana Gottová rozhodla uspořádat velký vzpomínkový koncert, který se koná v listopadu v pražské O2 areně. Tento koncert je věnován památce Karla Gotta a slaví jeho život a dílo. Jeho cílem je připomenout fanouškům významné okamžiky zpěvákovy kariéry a poskytnout jim prostor k uctění jeho památky.

Detaily koncertu

Vzpomínkový koncert „Karel Gott – jeho písně žijí dál“ se bude konat 5. listopadu 2024 v O2 areně v Praze. Organizátoři slibují unikátní zážitek pro fanoušky, který zahrnuje představení celé řady hudebníků a interpretů, kteří byli ovlivněni Karel Gottovou hudbou.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené