„Heslo“ 10leté dívky zastavuje potenciální únos, policie chce, aby si byly rodiny vědomé. Mladou Kateřinu ted doma chválí!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Svět je stále nebezpečnějším místem. I bez ohledu na mnohé katastrofy, které se mohly stát jen kvůli smůle a matce přírodě, která se vydala svou cestou, stále existuje tolik věcí, které jsou mimo naši kontrolu.
Proto existují velmi omezené kontroly, které můžeme provést, abychom zajistili naši vlastní ochranu – zejména pokud jde o bezpečnost našich dětí.

Vzhledem k tomu, že dětská mysl stále roste a vyvíjí se, aby pochopila svět kolem sebe, jsou velmi zranitelné vůči těm, kteří je zneužívají.
To platí zejména proto, že si plně nevyvinuli dovednosti a povědomí, které potřebují, aby si všimli toho, co by pro ně mělo být nebezpečné.
Koneckonců – primární obavy stranou – pochopení nebezpečí naší moderní společnosti je něco, co jsme se za ta léta skutečně naučili.
Je to obvykle sbírka znalostí o tom, čemu věřit a o čem pochybovat, které vás buď naučilo vaše okolí, nebo získané z vašich zkušeností.
Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené