test

Hlavní hvězda: Světově proslulá osobnost, která nepřekonatelně vyniká

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jméno, které zvláště jasně září ve světě extravagantních osobností a oslnivých glamour ikon, je bezesporu Amanda Lepore. Tato newyorská diva se neomezuje pouze na role modelky, zpěvačky a umělkyně, ale stala se také nezpochybnitelnou královnou Epatage.

Její životní příběh a kariéra jsou zhmotněním jedinečného stylu, nápadné osobnosti a neochvějného sebevědomí.

Amanda Lepore, která se narodila jako Armand Lepore dne 5. prosince 1967 v Cedar Grove, New Jersey, odmalička cítila, že její pravá identita neodpovídá pohlaví, které jí bylo přiřazeno. V osmdesátých letech se přestěhovala do New Yorku, kde začala budovat svou cestu na undergroundové klubové scéně. Zde nejen našla spřízněné duše, ale také platformu, na níž mohla rozvinout svou jedinečnou osobnost.


Amanda Lepore není známá pouze svou ohromující krásou, ale také svým nezaměnitelným smyslem pro styl. Její vzhled, který spojuje prvky starého hollywoodského glamouru s futuristickou extravagancí, ji učinil vyhledávanou postavou na poli módy a umění. Spolupracovala s řadou renomovaných fotografů a designérů, včetně jmen jako David LaChapelle a Terry Richardson.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené