Hodiny se zastavily: V 53 letech porodila dítě a posílá vzkaz všem ženám, které si myslí, že je už pozdě na mateřství!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Životní příběh Kim je plný překvapení a zvratů. Její cesta k mateřství nebyla snadná, ale díky odvaze a naději se jí podařilo dosáhnout nejkrásnějšího daru života – stát se matkou ve věku 52 let.

Kim sdílí, že dlouho nevěřila, že se jí splní sen mít vlastní dítě. V jejím okolí se rodily děti, přátelé se vzali, ale ona se ocitla ve složitém a nešťastném vztahu. Když se blížila ke čtyřicítce, otázky ostatních lidí na její životní situaci začaly být nepříjemné.

Několik let nato však Kim potkala muže svého života, Novu. Zatímco se začali seznamovat a navzájem objevovat, uvědomila si, že právě on je ten, s kým by chtěla založit rodinu. Vědoma svého věku a omezených příležitostí, Kim se rozhodla hledat alternativní cesty k mateřství.


Setkání s lékařem přineslo zvrat v jejím životě. Přestože jí bylo 52 let, lékař ji povzbuzoval, aby zkusila postup in vitro fertilizace (IVF). Na začátku byla nejistá a období, kdy čekala na výsledky, bylo nejtěžší v jejím životě. Ale pak přišla skvělá zpráva – Kim se dozvěděla, že bude matkou.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené