Holčička se stala přes noc hitem internetu. Proč? Vybrala si sama oblečení na školní fotku a výsledek je kouzelný

To co se stalo minulé dny v americkém městě v Kalifornii je naprosto super. Doslova.

Tříletá Kaylieann Steinbachová z americké Kalifornie si mohla svobodně vybrat, v čem se bude chtít nechat vyfotit při školním focení, které se konalo další den. Člověk by se předpokládal, že si vybere nějaké hezké růžovoučké šatičky, ale Kaylieann všechny vyvedla z předpokladu. Vybrala si oblek, co opravdu nikdo z přítomných v rodině nečekal. Přesto sklidila veliké ovace ode všech a velký obdiv, za svou rozhodnost.

Kaylieann totiž není fanynkou bezmocných růžových princezen, ale těch, kteří je zachraňují – a to superhrdinů. Proto byla její volba od začátku jasná a zvolila na fotografii do památek její mateřské školky obleček Supermana! Přesně tak, malou dívku chlápek v modrém trikotu s písmenem S a se schopností laserovým zrakem a uměním létat zaujal natolik, že vyhrál i nad Princeznou Sofií.

“Když jsme ji dali vybrat, moc dlouho se nerozmýšlela a oblékla se do superoblečku. Na to se nedalo nic říct,” řekl s úsměvem její otec Austin Steinbach. A navíc prozradil legrační souvislost, že tříletá dcerka má ještě trochu potíže s výslovností “S” a tak místo “Superman” říká “Puterman”.

Jak tedy maličká vypadala? Podívejte se na fotky, které obletěli svět pod článkem níže.