Horoskop: Jakého člověka potřebujete do vztahu nejvíce? To prozradí to, v jakém měsíci jste se narodili!

 

 

Tak co, opravdu jste si mysleli, že je to všechno jen na vás? Po přečtení tohoto článku pochopíte, proč mají všichni vaši partneři stejné povahové nebo charakterové rysy. Znamení, ve kterém se narodíme totiž ovlivňuje to, kdo nás bude přitahovat. 

 

Beran – býk – blíženec – rak

Beran – Berani, ať už ženy nebo muži jsou mimořádně akční a nepohrdnou žádnou soutěží, v níž mohou zvítězit. Proto chtějí vedle sebe partnera, který je na tom podobně a bude jim dávat stále nové a nové výzvy. 

Býk – Lidé narození ve znamení býka milují rodinnou atmosféru. Chtějí proto partnera, kteří jim ji umí dát. Někoho, kdo je klidný, milý, obětaví a ví, co jeho partner v dané chvíli potřebuje. 

Blíženec – Blíženci vedle sebe potřebují inteligentního partnera, protože sami jsou velmi inteligentní. Chtějí se hrát se slovíčky, rozebírat světové problémy a intelektuální postupovat, a to očekávají i do své polovičky.

Rak – Raci jsou také rodinně založený, a od svého partnera chtějí, aby s nimi sdílel touhu po rodinném životě. Chtějí porozumění, lásku a podporu.