test

Hrdí na svůj původ: Mladý pár přesvědčený, že pocházejí z Marsu. Myslíte, že je tohle normální?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ve světě plném vědeckých objevů a technologických pokroků, může se zdát, že i nejfantastičtější myšlenky mohou najednou stát realitou. Jedním z nejkontroverznějších a nejpodivnějších příběhů, který svět nedávno zasáhl, je příběh mladého páru, Alexe a Emmy, kteří tvrdí, že jsou mimozemšťany z Marsu!

Příběh tohoto páru se začal psát před několika lety, když se potkali na společné akci pro nadšence do astronomie. Oba byli odmalička fascinováni hvězdami a planetami, trávili hodiny pozorováním noční oblohy a snili o dobytí vesmíru. Když se jejich pohledy setkaly, nastala neskutečná chemie, která z nich udělala pár. Jenže to byl jen začátek toho, co se mělo stát jedním z nejpodivnějších příběhů v historii.

Brzy po tom, co začali chodit, začali si vyprávět podivné příběhy o svém původu. Tvrdili, že jsou skutečnými Marťany, kteří přiletěli na Zemi, aby varovali lidstvo před blížící se katastrofou. Na začátku si většina lidí myslela, že jde o špatný vtip nebo nějaký podivný test vztahu. Ale Alex a Emma se chovali vážně a neustále zdůrazňovali svou víru ve svůj mimozemský původ.


Emminá víra ve svůj původ byla zjevná ve všem, co dělala. Oba nosili futuristické oblečení a snažili se navázat spojení se svou domovskou planetou pomocí podomácku vyrobených komunikačních zařízení. Otvírali diskuse o svých zvláštních schopnostech, které jim měly umožňovat číst myšlenky a vidět do budoucnosti. Postupně se pustili do hledání dalších lidí, kteří by věřili jejich příběhu, a shromáždili si malou, ale věrnou skupinu následovníků.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené