Hrozivé: Předpověď Baby Vangy na rok 2024 je šokující, takovou tragédii svět neviděl

zdroj: instagram.com/youtube.com

Bulharská věštkyně Baba Vanga, která opustila tento svět před více než čtyřiceti lety, stále zaujímá v esoterice a jasnovidectví výrazné místo. Přestože již nežije od roku 1986, její duchovní odkaz a předpovědi pokračují v rámci interpretace a sdílení astrology a jasnovidců s veřejností. Co tedy můžeme očekávat v roce 2024 podle Babiny vize? 

 

Vladimir Putin

Jednou z nejdiskutovanějších předpovědí je tvrzení, že smrt ruského prezidenta Vladimíra Putina. To vyvolává rozsáhlé debaty, zejména v kontextu spekulací o Putinově zdravotním stavu, které jsou oficiálně popřeny. 

Nárůst teroristických útoků v Evropě

Temné proroctví varuje před vzrůstajícím počtem teroristických útoků v Evropě, eventuálně spojených s testováním nebo použitím biologických zbraní. Přesné detaily aktérů a lokalit zůstávají neurčeny, což otevírá mnoho možných scénářů. 

 

Ekonomická krize

Věštby pro rok 2024 naznačují možnost rozsáhlé ekonomické krize, která by mohla ovlivnit celosvětovou ekonomiku. Kombinace rostoucích dluhů a geopolitických napětí by podle předpovědí mohla být katalyzátorem této krize. 

Přírodní katastrofy

Baba Vanga předpovídá zvýšení počtu přírodních katastrof, včetně možného nárůstu radiace. Tyto události by mohly klást velký tlak na meteorology a vyžadovat zvýšenou připravenost veřejnosti. 

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené