Hrozné! Majitel chtěl utratit svého pejska jenom kvůli jeho váze! Naštěstí dostal druhou šanci a takhle to dopadlo!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Když má člověk domácího mazlíčka, tak je opravdu moc důležité, aby majitel mazlíčka nedopustil zanedbání péče zvířete. Tento příběh je o pánovi, který  byl opravdu nezodpovědný a jeho pejsek se kvůli tomu stal natolik tučný, že jeho rodina o něho přestala jevit zájem.  Tento 10-letý pejsek však dostal další šanci, aby mohl žít lepší a jiný život než do teď.

Tento pán navštívil se svým 10-letým pejskem veterináře v kanadském městě Alberta. Pejsek rasy zlatý retrívr se jmenoval Kai. Když byli na veterině, tak se ukázalo, že pejsek má infekci, naštěstí se tato infekce dala snadno léčit. Pán, který byl majitelem pejska se rozhodl, že tato léčba nebude mít žádný význam pro pejska, protože je hodně tlustý a tak požádal o utrácení.

 

Díky bohu za toho veterináře, protože on rozhodnutí majitele pejska ihned zamítl, a měl cíl takový, že pejskovi najde nový a lepší domov, kde ho budou mít rádi. Na tohoto krásného chlupatého tlustého pejsánka se usmálo největší štěstí, protože si ho adoptovala paní jménem Pam Heggie. Paní se postarala o to, aby mu změnila život od samého začátku.

Ptáte se, kolik by měl vážit zlatý retrívr? Normální váha se točí kolem třiceti kilogramů. Pejsek Kai vážil šílených 78 kilogramů.

 

Pokračování na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené