Inspirativní učitel: Geniální přístup, jak skloubit vzdělání a rodinu! Vzal si plačící miminko do výuky a ukázal, jak je možné ho uklidnit. Skvělý nápad!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Oslnivý příklad rovnováhy mezi rodinou a vzděláním: Fotka izraelského profesora obletěla svět! Sydney Engelbert předvádí něco tak přirozeného, že z toho jsou všichni unešeni. Na snímku není žádný slavný ekonom ani nositel Nobelovy ceny za fyziku, ale právě on, když pohřbí dítě své studentky, aby nemusela opustit výukový prostor. Pan profesor zdůrazňuje, že nikdo by neměl být nucen vybírat mezi rodinou a vzděláním. V jeho hodinách jsou dokonce kojenci vítaní, a co víc? Sydney se s potěšením postará, když je třeba, protože má bohaté zkušenosti ze svých pěti vnoučat.

 

Upřímný obdiv: Tato fotografie, kterou zachytil některý ze studentů, se rozšířila po sociálních sítích spolu s obdivem k profesorovi, který přivítává ženy i s jejich dětmi ve svých hodinách. Sydney Engelbert dokonce zakazuje studentkám a studentům opouštět místnost jen kvůli neklidnému dítěti. Dokáže se totiž s takovou situací snadno vypořádat díky svému bohatému zkušenostem.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené