Jak poznat, že si do postele berete dobrého chlapa? Prozradí to těchto 5 věcí!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Psychologie je úžasná věc. Podle vlastností člověka dokážete téměř se stoprocentní úspěšností odhadnout například i to, jak dobrý bude v posteli. No a jelikož si nic nenecháváme pro sebe, rádi se o to, jak správného odhadnutí dosáhnout podělíme.

Pojďme se společně podívat na to, jak poznat, že muž bude dobrý v posteli!

 

Nevychloubá se 

Věřte nebo ne, muž, který se většinou vychloubá a dělá ze sebe mistra světa je většinou ten, který v posteli podá vždy ten nejhorší výkon. Naopak pokud trávíte čas s mužem, který o sobě nepřehání a zároveň se ani nepodceňuje, můžete si být jistá, že v posteli bude skutečně dobrý. Muži, kteří se vychloubají, si potřebují chlubení zvýšit své sebevědomí. A proč? Protože ho mají nízké a to nějakého důvodu. Často kvůli tomu, že není dobrý v posteli. Naopak muž, který se nevychloubá, je sám se sebou spokojený a nemusí to dávat najevo. Ví totiž, že to, že je dobrý, poznáte sama. Takže pokud se chystáte jít do postele s mužem, který se vychloubá, raději na to okamžitě zapomeňte.

Umí tančit 

Pokud chcete zažít opravdu krásnou a vášnivou noc, rozhodně si vybírejte muže, který umí tancovat. Takový muž totiž umí zacházet se svým tělem a to nejen na parketě, ale i v posteli. Pokud tedy potkáte na večírku muže, který umí tančit, dáte se do řeči, padnete si do oka a vypadá to, že skončíte u jednoho z vás doma, můžete si být jistá toho, že toho nebudete litovat.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené