Jak se zachoval letištní personál šokovalo každého, kdo video viděl!

Každý, kdo někdy letěl letadlem dobře ví, že na místě není jen strach z letu nebo přistání samotného, ale hlavně strach o zavazadla, u kterých doufáme, že se s námi dostanou do cílové destinace a nejlépe nepoškozené. Bohužel ne vždy se to podaří a zavazadlo je buď poškozené, nebo v nejhorším případě ztracené. Ale to se bohužel není čemu divit, když se s některými zavazadly nezachází tak, jak by se mělo – přesně tak, jak natočila jedna žena.

Když tato žena čekala po přistání nějakou dobu v letadle, kdy se mezitím otevřel nákladový prostor a zaměstnanci letiště začali vykládat zavazadla, všimla si, že s některými zavazadly se nezachází úplně jak by mělo. Proto se rozhodla, že začne natáčet. Nebyl to moc hezký pohled, když víte, že některé ze zavazadel může být právě vaše.

Po příjezdu do příletové haly se obávala, v jakém stavu bude její zavazadlo. Obava byla na místě. Nejen její, ale i zbylé kufry byly ošoupané, popraskané, roztržené, na některých chyběly kolečka i úchyty. Cestující byli přesvědčení, že za to může právě letištní personál a samozřejmě si ihned stěžovali, někteří né poprvé.

Zažili jste někdy něco podobného?