test

Jakou máte barvu očí? Neuvěříte, co o vás prozradí za tajemství

zdroj: instagram.com/youtube.com

Oči jsou oknem do duše. Stejně jako vaše oblíbené jídlo, vaše oblíbená barva nebo oblíbená činnost, i barva vašich očí o vás dokáže mnoho prozradit. Barva vašich očí prozradí mnoho o vaší osobnosti a o vašem charakteru. Dokáže prozradit to, jaký jste člověk a jak se chováte ke svému okolí. Jaké máte kladné i negativní vlastnosti. Pokud vás vše, co bylo zmíněné zajímá, pokračujte ve čtení. Najděte barvu svých očí a následně si přečtěte, co o vás prozrazuje.

 

Modré

Lidé s modrýma očima jsou opatrní, neprůbojní a plaší. Mají skvělé názory, kterých si ale bohužel často neváží. Často totiž ustupují ostatním a to i v moment, kdy jejich názor je správný. Pokud jste žena a máte modré oči, gratulujeme. Podle výzkumů totiž ženy s modrýma očima snášejí mnohem lépe porodní bolesti.

Šedé

Pokud máte šedé oči, znamená to, že jste tvrdohlavý člověk, neústupný, cílevědomý a často citově chladný. Jste ovšem velmi kreativní a nápaditá osoba. Bohužel, občas vám opravdu chybí smysl pro humor. Oplýváte rozpustilostí, temperamentem a racionálním myšlením.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené