Jakou podmínku měl Artur Štaidl pro tvůrce seriálu Iveta? Tohle je krásné!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Koncem dubna si připomínáme desáté výročí tragického skonu populární zpěvačky Ivety Bartošové (†48), oblíbené také na Slovensku. Iveta Bartošová byla nejen ikonou české hudební scény, ale také matkou, jejíž životní osud přitahoval mnoho pozornosti a emocí.

 

Osud Artura Štaidla po smrti matky

Po smrti Ivety Bartošové zůstal její syn Artur Štaidl, tehdy ještě neplnoletý, v péči svého otce Ladislava Štaidla (†75). Tento krok mu přinesl více stability a klidu do života. Artur zažil s matkou různé obtížné situace, přesto k ní chová hlubokou úctu.

Podmínka pro režiséra minisérie Iveta

Při příležitosti premiéry třetí a poslední části minisérie Iveta, Artur Štaidl, který se zúčastnil všech předpremiér, stanovil režisérovi jednu podmínku. „U třetí série mi jednou jedinkrát řekl, že ví, že to bude složité, ale o jednu věc mě prosí, ať je jeho máma vždycky zobrazena důstojně a ve vší ohleduplnosti i přesto, že tam byly momenty, kdy to tehdy úplně důstojné být nemuselo,“ řekl pro Extra.cz scénárista

Artur Štaidl a jeho vzpomínky na Ivetu

„Slavná maminka Iveta Bartošová nepřinesla do života jejího jediného syna Artura mnoho štěstí. Nebylo to jednoduché. Mám nepříjemné vzpomínky,“ vyjádřil se upřímně Artur na předpremiéře dokumentu Málo mě znáš, který byl natočen k desátému výročí její tragické smrti.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené