Je mi 24 let a umírám! Rakovina mi dala 4 lekce, které bych Vám rád dal. Přečtete si je prosím.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Většina z nás žije život na autopilot, jak píše portál PowerOfPositivity. Pouze existujeme, zdánlivě šťastní navrcholu, ale uvnitř se cítíme prázdní a osamělí. Příliš se bojíme o peníze, o to, co si ostatní o nás budou myslet, o práci. Málokdo z nás skutečně žije. Ale existuje alespoň jedna osoba, která ví, proč jsme dostali život a jak si tento dar správně užít. 24letý umírající mladý muž rozpověděl svůj příběh pro portál Reddit, což ho proslavilo.

 

Zde je jeho dopis adresovaný nám, těm, kteří mají ještě mnoho let před sebou, ale nemají představu, jak je prožít naplno.

„Mám pouhých 24 let, ale už jsem si vybral kravatu, kterou budu mít na svém pohřbu, který se uskuteční za několik měsíců. Možná se úplně nehodí k obleku, ale jsem si jistý, že je na tuto příležitost ideální.“

Diagnóza rakoviny zněla příliš pozdě. Nemám žádnou naději na zotavení. Dalo mi to však příležitost pochopit, jaká je potřeba uvědomění si smrti. Taková, že člověk přehodnotí svůj život a dokáže si uvědomit své chyby a vzdát se jich. Žil jsem bez toho, aniž bych něco dělal.

Mnoho věcí už předtím zaměstnávalo mou mysl. Neměl jsem na to mnoho času a až teď jsem si uvědomil, co je pro mě skutečně důležité. Chci se s vámi podělit o své poznatky o smyslu života:

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené