Je možné, že tato žena zhubla z 220 kg do 78kg? Nyní je hospitalizována kvůli selhání…

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Hubnutí je cestou, která občas připomíná boj. Vždy se říkalo, že je mnohem snazší přibrat než zhubnout, a není těžké pochopit proč. Když se snažíte zhubnout, musíte čelit pokušení jíst, a to může být velmi náročné. Přesto existují příběhy, které nám ukazují, že je možné změnit svůj životní styl a dosáhnout úžasných výsledků.

Jedním z takových inspirativních příběhů je příběh ženy z Indiany v USA, která se rozhodla změnit svůj život poté, co se provdala za svého manžela. Chtěla pro svého manžela vypadat krásně a zdravě, a tak se rozhodla udělat to, co bylo třeba. Sáhla po pravidelném cvičení a zdravém stravování. A její odhodlání se stalo klíčem k úspěchu.

Lexi Reed zhubla úžasných 142 kilogramů, což ji proměnilo v krásnou ženu, o které vždy snila. Její před a po fotografie se staly virálními na internetu a inspirovaly miliony lidí, kteří bojovali se stejnými problémy.


Zpočátku vážili Lexi a její manžel Danny dohromady 347 kilogramů, ale díky jejich tvrdé práci se jejich životy změnily. Lexi se z 220 kilogramů dostala na 78 kilogramů, zatímco Danny zhubl 43 kilogramů. Společně chodili do posilovny 5 až 6 dní v týdnu a zanechali rychlého občerstvení ve prospěch doma vařených jídel.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené