Jeden z nejslavnějších filmových herců dostává kritiku za to, jakou proměnou si prošel a ještě větší za to v jakém filmu bude hrát. Poznáte o koho jde?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Pierce Brosnan, známý především díky svým úspěšným rolím v populárních filmech, překvapuje své fanoušky novým projektem. Ve filmu „Giant“ se totiž promění do role trenéra boxera Naseema Hameda, přezdívaného Princ Naseem. Tato nečekaná změna vypadání a role přináší divákům zcela nový pohled na tohoto slavného herce.

Proměna ikony stylu

Od dob svých nejvýraznějších rolí, včetně ztvárnění Jamese Bonda, byl Pierce Brosnan symbolem elegance a vkusu. Jeho skvěle padnoucí obleky, perfektně upravený sestřih a charismatický vzhled si získaly obdiv mnoha lidí po celém světě.

Avšak v novém filmu „Giant“ se tato ikona stylu promění v přesný opak toho, co jsme od něj dosud zvyklí vidět. Namísto klasického obleku a dokonalého sestřihu se diváci dočkají Pierce Brosnana v teplákové soupravě a s delšími vlasy rozčesanými do pěšinky.

Tento radikální obrat v jeho vzhledu ukazuje jeho schopnost přizpůsobit se a ztvárnit různé charaktery s autenticitou a věrohodností.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené