test

Jedinečná příležitost pro tebe. Milionář s jasnými požadavky na svého ideálního partnera.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Andy Scott, 41letý milionář z anglického Portsmouthu, má všechno, co si můžete přát. Jeho majetek se odhaduje na úctyhodných 133 milionů, a během svých dovolených si užívá plachtění ve Středozemním moři a zimní radovánky v Alpách.

Nicméně, v poslední době si uvědomil, že mu něco chybí – rodina. Andy touží po partnerce, která by s ním založila rodinu, ale hledání té pravé se mu nedaří. Jaké jsou jeho požadavky na budoucí manželku? Pojďme se na ně podívat.

Andy Scott, který na investičním trhu vydělal 26 milionů GBP, kdysi chodil s Liz McClarnonovou, hlavní zpěvačkou skupiny Atomic Kitten. Jejich vztah však po dvou letech skončil, a to kvůli Lizině nesnášenlivosti vůči létání. Od té doby se Andy dva roky nepřipletl k vážnému vztahu. Nicméně, během hypnoterapie, kterou podstoupil, si uvědomil, že čas běží a co teď nejvíc potřebuje, je rodina.


Celý svůj život byl spojen s úspěchem a podnikáním, a teď je pro něj čas myslet na partnera na celý život a na budoucí děti. Jeho seznam požadavků na partnerku je dlouhý a náročný. Hledá „inteligentního, jedinečného člověka, který nebere život příliš vážně a má bohatý život plný dobrodružství.“ Andy odmítá průměrnost a očekává, že jeho partnerka dosáhla něčeho významného ve svém životě.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené