Jedna žena měla plán a tak si uřízla svojí ruku, ale její plán se odhalil !

zdroj: instagram.com/youtube.com

Opravdu je až k neuvěření, kam lidé dokážou až zajít, když chtějí dosáhnout něčeho, co dali do hlavy. Tady tenhle příběh potvrzuje i jedna žena, která byla schopná si uříznout svoji ruku kvůli jejímu plánu, který tajila.  Této ženě se její vypočítavost pořádně vymstila a jak se to říká- karma je zdarma, tak tady toho přesně platilo k ženě.

 

Žena, která se jmenuje Julija Adlešičivá, která pochází ze Slovinska, tak s jejím přítelem si namluvili neuvěřitelný čin a to jen pro to, aby získala od pojišťovny neuvěřitelné peníze. Když její přítel řekl, co by mohla udělat, tak z nepochopitelných důvodů na ti blondýna přistoupila. A teď přijde šok pro všechny!

 

Blondýnka si uřízla levou ruku cirkulárkou, aby získala pojistku v hodnotě víc než milion eur. K této události došlo loni, ale lékaři, co ženu ošetřovali nevěřili, že si tento úraz udělala nečekaně na zahradě.

Proč to ženě nevěřili? Protože ruku, kterou si údajně nečekaně uřízla na stroji, tak ta ruka byla uříznutá zcela rovným řezem a dokonce tu ruku nepřinesla s sebou ani do nemocnice. Tady tohle podezření, co měli lékaři narostlo do takového stádia, že museli na místo zavolat policii. Pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stranu.

 

Pokračování na další stránce.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené