Jednou když jsem se sprchovala, tak si můj syn lehl před koupelnu, a řekl mě, že už nechce žít a že chce jít do nebe!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnes tu máme něco co není tolik veselé. Asi neexistuje horší věc  než to, když se rodiče musí přihlížet a dívat se na to jak jejich dítě trpí, a není mu pomoci. Ukážeme vám příběh, který vás zabolí u srdíčka, ale i to je někdy potřeba.

 

Opravdu hrozná až nesnesitelná bolest, přesně toto musel prožívat čtyřletý Nolan, a to teprve od svých dvou let prožíval takovou hroznou bolest, kterou si nikdo z nás nedokáže představit. A bohužel i umíral, ale i když byl maličký, tak od rodičů věděl, že hodné děti chodí do nebe, a tak Nolan věděl, že se v nebi bude mít krásně a uleví se mu. Jeho maminka musí prožívat nepředstavitelnou bolest, a to proto, že Nolan už v tomto světě není. Maminka Nolana, říká, že pokaždé co si na to vzpomene prožívá opravdu hroznou bolest.

 

Tento malí kluk onemocněl velmi agresivní formou rakoviny rabdomyosarkomem. Tento druh rakoviny má  napadat kosti a je malá šance na vyléčení. Dokonce tak těžké, že většina lidí co onemocní zemřou. Této nemoci odolával neskutečných 15 měsíců, plné bolest, a přitom to všechno začalo tak nevinně. Pokračování příběhu najdete na další stránce.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené